שילוב של פרזול במשטח שיש של מטבחים

המטבח הפך בשנים האחרונות למתחם שאינו מתמצה רק במקום המיועד להכנת האוכל. בעידן של היום  המטבח מהווה  מתחם חשוב ומרכזי לא פחות מאשר הסלון. מכאן נובעת ההשקעה בו, העשרתו בחומרים איכותיים, במוצרים ובאביזרים שנועדו לשפר את איכות החיים וליצור לו חזות עיצובית יפה ומרשימה.

אחד האמצעים הרווחים לשדרוג המטבח, להעשרתו ולהעצמת הרושם שלו הוא- פרזול. פרזול איכותי מאפשר ליהנות  מפתיחה ומסגירה חלקות, שקטות ורציפות של דלתות ארונות ומגירות. פרזול אטרקטיבי ומרשים בא לידי ביטוי בידיות דקורטיביות ואף בברזים מהודרים.

פרזול איכותי ודקורטיבי

 כיום מתכננים ומעצבים מתייחסים אל פרזול כאל מרכיב חשוב וחיוני שיש לתת עליו את הדעת כבר בשלב תכנון הבית. פרזול איכותי משביח את הרהיטים השונים, המגירות והארונות, מאריך את משך החיים שלהם ושומר על איכות לאורך זמן. על מנת ליהנות מהפרזול, חשוב שיתקין אותו נגר מנוסה, מאומן ומיומן.

מלבד הפרזול שבשנים האחרונות הפך לחלק אינטגראלי במטבחים מומלץ גם לבחור את סוג השיש הנכון ביותר למטבח החלומות שלכם.

סוגי שיש למטבחים

היצע מגוון ועשיר של סוגי שיש שונים מאפשר לאנשים לבחור את החומר היפה ביותר לטעמם: שיש למינם, שיש נאוליט, שיש דקטון ,שיש אבן קיסר, שיש לפיטק , שיש K-stone הם אחדים מהסוגים היותר נפוצים. ניתן לשלב סוגים שונים ובכך להעשיר את המטבח בצבעים, בגוונים וגם בטקסטורות ובמרקמים שונים.

 אחדות הניגודים והערך המוסף שלהם

דווקא בשל השוני המהותי והמובהק בין שיש לבין פרזול, השילוב שלהם בכלל ובמטבח בפרט הוא מעניין ומקורי. משטח השיש החלק מהווה רקע המבליט את הפרזול- בכיור, בארונות ובמגירות. השוני הניכר לעין בין מאפייני החומרים בא לידי ביטוי גם בהבדלים הברורים בגודל ובצורה שלהם: בעוד משטח השיש הוא גדול, חלק ואחיד- אביזרי הפרזול הם בעלי טקסטורות שונות, נפח, צבעים ודקורציות שונות.

האפקט המרשים במטבח שיש בו משטח שיש ופרזול נוצר מהניגודיות של החומרים. על מנת ליהנות לזמן ארוך מאיכות החומרים חשוב לברר ולוודא כיצד לתחזק אותם, באיזה חומרים להשתמש לניקויים ולא פחות חשוב- באיזה חומרים אסור השימוש תכלית איסור לניקיונם.

אל תהססו להתייעץ עם מומחים בשני התחומים- שיש ופרזול כדי לבחור בחירה מושכלת את חומרי הגלם למטבח שלכם, בין אם אתם בונים בית  חדש ובין אם אתם משפצים בית קיים.

שיש ופרזול הם חומרים שלא מחליפים לעתים תכופות, ולכן חשוב לבחור אותם בקפידה, תוך שימת לב למשך האחריות שניתן לקבל עליהם. מקצועיות, ניסיון ואמינות חשובים במיוחד בהתקנת פרזול,  כדי שהוא יהווה את הערך המוסף השימושי והדקורטיבי כאחד במטבח שלכם, יקל על פתיחתם וסגירתם של דלתות ומגירות. במידה שגם ברזים כלולים תחת הכותרת פרזול, חשוב ביותר לבחור ברזים של יצרנית בעל מוניטין בתחום.