שאלות נפוצות

המחירים וגובה ההנחות נקבעים לפי פרמטרים רבים ( האם מדובר באי או דלפק, מה הרוחב שלו, עומק משטח, גובה חיפוי קיר, האם יש דופן צד, מה ניצולת הפלטות לקביעת גובה ההנחה ועוד… ) לכן, כדאי להגיע עם תכנית מטבח מסודרת לפגישה, כך שאיש המכירות ייתן לכם את המחיר הטוב ביותר .

ישנם 3 סוגים של חומרים : גרניט טבעי, גרניט פורצלן וקוורץ . לכל חומר יתרונות, חסרונות ומחירים שונים. יש להגיע לפגישה מתואמת ולקבל הסבר מפורט על כל החומרים, בנוסף ניתן לקרוא עליהם בהרחבה באתר שלנו .

המדידה חייבת להתבצע אך ורק לאחר שהארונות מטבח מורכבים ועומדים במטבח. ברגע שזה קורה, או כמה ימים לפני יש להתקשר למשרד ולהזמין מדידה בשלוחה של קורין.

למינם, דקטון, נאוליט, סאפיין סטון, אבן קיסר, סיליסטון, קיי סטון וסנסה. בנוסף יש מבחר של גרניטים טבעיים בייבוא אישי.

זמן האספקה נקבע לפי פרמטרים רבים : זמן המדידה לאחר שהארונות מורכבים, החומר הנבחר, גודל המטבח, כמות הפלטות, עבודות מסובכות כמו כיורים בנויים ודפנות צד וכמובן שיש את הכיור וכל החומר הנדרש לביצוע. בדרך כלל אנחנו מתחייבת ל10 ימי עסקים.

כדי לעשות את התקנת הכיור בצורה שטוחה ובעבודה יפה ונקייה, יש להביא את הכיור לפני המדידה אלינו למפעל. שם נבדוק את מידותיו המדויקות ונביא אותו בזמן ההתקנה של השיש בביתכם. (לא ניתן להביא את הכיור עם המודד כדי לא לעכב את ביצוע ההתקנה).

על מנת שנוכל לתת לכם את המענה הטוב והמדויק ביותר במהלך הפגישה, עלינו לראות את תכנית המטבח שכן בלעדיה אין מה לקיים את הפגישה. התכנית משפיעה על קביעת המחיר ועל קביעת החומר.

אבשלום גיסין 75 פתח תקווה. ניתן לכתוב בוויז שיש גטניו ולבחור באופציה של גיסין. כדי להגיע למפעל יש לכתוב שיש ג כוכב יאיר בוויז.

אם משהו לא בסדר, קרה, נשבר או שיש לכם חוסר שביעות רצון, אנחנו כאן עבורכם . מחלקת שירות הלקוחות שלנו זמינה עבורכם בשעות הפעילות .

בדרך כלל פגישה נערכת כשעה. אנחנו נותנים את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו ונשאר איתם עד שיגיעו להחלטה הטובה ביותר עבורם בסבלנות רבה.

צוות המעצבים שלנו נמצאים כאן עבורכם. לפי צבע הארונות והרצפה מתאימים את הגוון המתאים ביותר עבורכם.

אם קשה לכם להגיע או שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים, ניתן לשלוח מייל ל bar@gatenio.co.il עם שם מלא+ עיר+ שם דגם שרוצים עליו את ההצעה + תכנית מטבח + פרטי התקשרות. ונשמח לעזור לכם.

היום העולם מתקדם טכנולוגית וניתן להשיג משטחים במגוון טקסטורות וגוונים. הדגמים שהכי הולכים היום הם דמויי בטון, דמויי שיש טבעי ( קררה, קלקטה, סטטווריו), דמוי עץ ובוצ'ר ועוד…

היום נשברו החוקים בכל הנוגע לעיצוב המטבח. הכל אפשרי ! אבל, בדרך כלל עובי הקאנט נבחר לפי סגנון המטבח. מטבחים כפריים נוטים יותר לקאנט עבה . 4 ס"מ בערך . ומטבחים מודרניים נוטים יותר לקאנט דק, 1.2 או 2 ס"מ.

אנו ממליצים לבחור גוון כללי לארון לפני הפגישה, אבל להשאיר בחברת המטבחים אופצייה להחליף את הגוון . אצלנו בתצוגה יש המון דגמים, חומרים, גוונים וטקסטורות מיוחדות. אז בהרבה מקרים מומלץ לבחור קודם את גוון המשטח ורק לאחר מכן את הגוון הסופי של המטבח.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.