רעיונות לחיפוי קירות בחלל הבית – לעצב את הבית בדרך ייחודית

עיצוב הבית תופס בשנים האחרונות מקום חזק בחיינו, אם בעבר היינו מסתפקים במה שיש או פשוט לא מייחסים לנושא חשיבות רבה הרי שהיום אנחנו לא מוכנים להיכנס לבית חדש או להישאר בבית הקיים אם הוא לא מתאים בדיוק למחשבות או החלומות העיצוביים שלנו. אז כמובן שכדי לעצב את הבית מחדש ניתן להחליף רהיטים, אפשר לצבוע את הקירות ויש גם אפשרות להוסיף כמה קירות גבס אבל השיטות האלו הפכו במרוצת השנים ל"שיטות רגילות" והרי אנחנו לא רוצים להיות רגילים אלא להיות מיוחדים. שיש במטבח, משטח אבן חדש באמבטיה או חיפוי קיר באבן אלו השיטות המודרניות והחדשות שהופכות כל בית לייחודי ומיוחד. אם אתם באמת רוצים עיצוב אחר ואם אתם באמת רוצים בדיוק את העיצוב שתמיד חלמתם אלו הדרכים שלכם לעשות זאת.

שיש למטבח ולאמבטיה – מגוון רחב של אופציות העומדות בפניכם

איפה הימים שהיינו מגיעים לבחור שיש למטבח והייתה לנו אפשרות אחת, מקסימום שתיים והיינו מרגישים שאף אחד ממשטחי השיש שמונחים לפנינו לא תואם את המחשבה העיצובית שלנו. הימים האלו חלפו מן העולם וכיום יש לכם אפשרות לבחור משטח שיש למטבח או לאמבטיה מתוך מגוון רחב מאוד וזה כולל כמובן הרבה מאוד צבעים, הרבה מאוד עיצובים והרבה מאוד גדלים לפי בחירתכם. שיש טבעי, גרניט פורצלן, אבן קיסר, חדר רחצה מעוצב וזו רק רשימה חלקית של האפשרויות עומדות בפניכם ואם אתם לא מוכנים להתפשר על העיצוב במטבח או באמבטיה נולדתם בעידן הנכון כי עכשיו אתם יכולים לעשות התאמה בין המחשבות בראשכם למציאות בפועל.

חיפוי קירות באבן – מראה קלאסי ומודרני בו זמנית

טרם השינויים בבית אנחנו מנסים לחשוב עם עצמנו איזה עיצוב אנחנו רוצים בבית, איזה מסר אנחנו רוצים להעביר ואיזו תחושה אנחנו רוצים להעניק לעצמנו ולאורחים שלנו כאשר הם מגיעים לבקר אותנו. חלקנו רוצים מראה יוקרתי ומפואר, אחרים מעדיפים מראה פשוט אך מעוצב, נוספים בכלל רוצים מראה של פעם ועוד ישראלים לא מוכנים להתפשר על הטאץ' הישראלי והשובב. חיפוי קירות באבן מאפשר לכם למעשה לשלב כמעט הכל בעיצוב אחד, חיפוי הקירות באבן מקנה לביתכם מראה יוקרתי ומפואר מצד אחד ובמקביל מראה מודרני וחדשני מצד שני וכך למעשה אתם נהנים מכל העולמות.

כאמור יש לא מעט דרכים לעצב את ביתנו מחדש ויש לו מעט אפשרויות שעומדות בפנינו. המטרה העיקרית שלכם היא למצוא את הדרך המיוחדת והנכונה ביותר עבורכם שגם כמובן תתאים לתקציב שקבעתם מראש. משטחי השיש וחיפוי האבן בקיר הן השיטות החדשות להכניס לבית מראה אחר לגמרי, אלו הדרכים לגרום לכל אורח שנכנס לביתכם להגיד וואו וזו למעשה הדרך שלכם לעצב את הבית שלכם כפי שתמיד חלמתם וראיתם בדמיונכם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.