קולקציית שיש למינם

משטחי למינם הנם משטחי גרניט פורצלן באיכות גבוהה ביותר המתאימים במיוחד למטבחים, דלפקים ואיים. משטחי למינם עמידים בצורה יוצאת דופן וידועים בזכות יתרונותיהם הרבים. למינם עשו מהפכה בתחום השיש למטבחים, הדור הבא של המשטחים.

בגלל העמידות 
המשטחים עמידים בפני כימיקלים וחומרי ניקוי (מסירי שומנים, אקונומיקה ועוד). אינם סופגים כתמים כלל ! ניתן להשתמש בכל סוגי התבלינים ללא חשש, עמידים בפני חום גבוה- ניתן להניח סירים חמים פלטות שבת ותבניות מהתנור, בנוסף משטחי למינם עמידים בפניי קרינת UV ורצוי לבחור בהם במטבחי חוץ שכן הם עומדים בכל תנאי מזג האוויר ולא נשחקים או דוהים. על כל אלה מקבלים 10 שנות אחריות.

בגלל העיצוב
הקולקציות החדשות מעוצבות לפי בחירתם של האדריכלים המובילים באיטליה, וכל הזמן מתעדכנים על פי קווי המודה העכשוויים.  משטחי הלמינם מגיעים לרמת גימור מאוד גבוהה בצורות לא שגרתיות. למשטחי הלמינם מגוון רחב של טקסטורות כולל משטחי דמוי עץ, דמוי בטון ודמוי שיש טבעי קלקטה, סטטוריו ועוד..  יתרון נוסף שיש למשטחי למינם הוא גודל הפלטות, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בעולם הצליחו לייצר פלטות ג'מבו ענקיות בגודל של 3.20 על 1.60 מטר בעובי 12 מ"מ בגוף מלא.

בגלל הסביבה 
משטחי למינם הינם ירוקים לסביבה ומופקים מחומרים טבעיים הניתנים למחזור שאינם פולטים חומרים רעילים. הפלטות נכנסות לתנור בטמפורטורות הגבוהות ביותר לזמן ארוך וממושך, מה שמקנה את היתרונות הרבים של משטחי הלמינם וגם מתבטאים בויזואליות מגוונת וביכולות להתאים את עצמם לכל סוג של חיפוי.      ואם כל זה לא מספיק – גם המפעל המייצר את המשטחים באיטליה ופועל כולו על אנרגיה סולרית.

סגור לתגובות