חיפוי שיש בבתים פרטיים ומשרדים – יתרונות עיצוב ותחזוקה

אם אתם מחפשים אחר המראה הייחודי, הנעים, הנקי ואפילו המודרני: חשוב שתדעו כי חיפוי שיש במשרדים ובתים פרטיים, מקנה לרבים בדיוק את המראה המהוקצע והמבוקש אותו הם מחפשים!

כיום חברות מקצועיות מספקות שלל חיפויים עשויי שיש, בין אם מדובר בחיפוי שיש למטבח, עד לחיפוי רצפות מחוץ לבית או בתוך המשרד, כמו גם הקמת שלל אלמנטים שעשויים מחיפוי מבריק, מט, במראה מהודר או במראה ייחודי ומלהיב.

למה מתאים חיפוי שיש?

חיפוי מסוג זה מתאים כיום כמעט לכל מבנה, בין אם מדובר בחיפוי למשטחי עבודה, חיפוי מדרגות, שבילים, אריחים משיש, כמו גם רצפות ועוד.

באמצעות חיפוי שיש יכולים רבים לעצב את המטבח בסגנון נקי ונעים, עוד ניתן לעצב משרד עם דלפקים ושולחנות עבודה עשויי שיש, אפשר באמצעות משטחי שיש אפשר לעצב כל משרד או עסק ובכלל ליהנות מאחד האלמנטים החזקים והעמידים בתחום העיצוב והבנייה.

שיש, היסטוריה ושימוש עכשווי

שיש כפי שרבים כבר יודעים, הוא חומר שקיים אלפי שנים תוך שעדות לכך ניתן לראות במשטחי שיש שהחזיקו מעמד כבר מימי הרומאים וימי הביניים הנמצאים בבתי כנסת עתיקים, ארמונות, כנסיות ועוד.

השיש שכיום מיוצר במגוון עוביים, סגנונות, צבעים ועיצובים, משמש גם כיום למגוון שימושים והוא מתאים לעיצוב בסגנון המלכותי, היוקרתי, הנקי והמודרני, תוך שנעשה בו שימוש אפילו בעיצוב בסגנון ים תיכוני.

אחת הסיבות לבחירה בשיש כחומר גלם עיקרי בעיצוב הבית והמשרד, היא היכולת של החומר להחזיק מעמד לאורך שנים, העמידות שלו כמעט בכל אקלים והיכולת שלו להתנקות בקלות, לדחות כתמים ולהוות חלק בלתי נפרד בעיצוב בתים ומשרדים.

חיפוי בתים פרטיים ומשרדים באמצעות שיש

כאשר אתם בוחרים בשיש לחיפוי קירות, ריצוף, משטחים ועוד, חשוב שתדעו כיצד לבצע התאמה של סגנון זה עם שאר האלמנטים בבית שלכם. לשם כך יש להתייעץ עם חברות מובילות בתחום העיצוב וחיפוי בשיש ובכך לשלב בצורה הרמוני ונכונה את השיש עם שאר האלמנטים ועם עיצוב הבית.

בזמן שאתם בוחרים את סוג השיש למבנה שלכם, שימו לב כי הוא מתאים לתנאים ששוררים במקום ומחוצה לו וכי ניתן לתחזק את החיפוי בקלות ובצורה שתסייע לחומר להחזיק מעמד לאורך שנים!

ניקוי ותחזוקה

כיום חברות המתמחות בחיפוי שיש מקנות גם שירותי תיקונים ותחזוקה למי שזקוק להם. בנוסף, באמצעות חברות ניקיון המספקות ניקיון למשרד או לבית הפרטי, ניתן לבצע תחזוקה שוטפת של השיש, ניקוי משטחי שיש בצורה נכונה ללא גרימת נזק, כמו גם ניקוי כללי של שאר חלקי המשרד והבית. בכך אפשר ליהנות משיש איכותי, מתוחזק ומחלל מגורים ועבודה נקי ונעים!