חיפוי זכוכית למטבח מעוצב

בימינו המטבח הישראלי מהווה את לב ליבו של הבית, שם כל המשפחה מתלכדת מדי ערב, יושבת סביב השולחן יחד, אוכלת ומשוחחת על ענייני היום והמשפחה. לכן בימינו המטבח נחשב לחלל שדורש השקעה עיצובית, תכנון מוקפד ומחשבה עמוקה, וגם השקעה כספית לא מבוטלת בכל תהליך השיפוץ, הבניה והשדרוג.   

עד לא מזמן הטרנד העיצובי כלל שימוש רב בחרסינה, בארחי קרמיקה ובאבן טבעית כמו שיש גרניט ועוד. כל אלה נועדו לספק הגנה מפני- רטיבות, לחות שמצויה באזור המטבח, תחזוקה קלה ונוחה ונגד כתמים והגנה לקיר. אך היום עם כל השכלולים והעיצובים החדישים והמודרניים, הטרנד המבוקש ביותר הוא חיפוי זכוכית למטבח.

זכוכית למטבח                                                                                                                   

אם אתם מחפשים באמת להקנות למטבח שלכם מראה ייחודי ומקורי, מרשים ונעים שישדר לכל אחד שיכנס אליו יוקרה, יעניק הגנה מלאה לכל קיר אצלכם במטבח ויחפה באופן מושלם על לכלכוך ולחות ויהיה עמיד למשך שנים ארוכות וקל לתחזוקה, אתם מוכרחים לבחור בחיפוי זכוכית למטבח שלכם. חיפוי זכוכית למטבח מגיע במגוון של אפשריות מעוצבות, כאלה שירשימו ויספקו מראה אלגנטי ומודרני. גם בהדפסה על זכוכית למטבח יש אין סוף של דוגמאות ורעיונות שניתן ליישם בכל מטבח מעוצב.

סוגים של חיפויים

להלן החיפויים העיקריים שנעשים באמצעות חיפוי זכוכית:

חיפוי מסוג "זכוכית חלבית" –נחשב לנפוץ ביותר, הזכוכית החלבית יתרונה בכך "שרואים ולא רואים" דרכה. היא משדרת נוכחות לארונות ולכל פריטי המטבח.

זכוכית מט – זכוכית שהיא בעלת צבע "מט" ולא מבריק. משדרת קלאסיות, ומקוריות ומתאימה לצבעים עזים כמו אדום, בורדו, לבן ושחור.

חיפוי מעוצב – בטכנולוגיה חדשנית שניתן בעזרתה להדפיס על גבי הזכוכית, מה שמאפשר ליצור חיפויי זכוכית עם שבלונה מעוצבת ומיוחדת.

צבע השחור – לעיתים יוצא שיש במטבח הרבה גוונים, חיפוי בצבע השחור עשוי להעניק איזון עיצובי למטבח כזה. בנוסף, חיפוי שחור משדר גם יוקרה.

יתרונות רבים לזכוכית במטבח                                                                                      

מלבד היופי והעיצוב בעל חותמת אישית של חיפוי זכוכית למטבח, מדובר בחומר שהוא איכותי מאוד, גם באפשרות החיסום שלו וביתרונות הניקוי והתחזוקה, הוא מגן באופן הרמטי על הקיר ועמיד מפני רטיבות, אדים שומנים שיש במטבח שמחלישים את הרובה באריחי מסוג קרמיקה לדוג', מה שלא קורה בחיפוי זכוכית כלל.

טכניקת חיפוי זכוכית למטבח                                                                               

היום נהוג להתקין חיפוי זכוכית מזכוכית שעברה תהליך של חיסום ושל ליטוש בעובי שישה מ"מ. לא  מוכרחים להשתמש בזכוכית שהיא עבה יותר על מנת שמשקלה יהיה כבד יותר, זאת זכוכית מספיק חזקה שיכולה לעמוד בתנאים של חום ואפילו במכות או פגיעות חזקות. מה גם שחשוב שזכוכית זו תהיה מהסוג 'אקסטרה קליר' –זכוכית שעברה תהליך סינון של העופרת וזה בא לידי ביטוי בשקיפות שלה שהיא עצומה יותר וללא הגוון ירקרק. מה שמונע למעשה שוני בגוון של הצבע או בהדפסה שנבחרה בחיפוי עבור המטבח.

ניתן לקבל את חיפוי הזכוכית בצבע אחיד או במבחר של צבעים שקיימים: כמו לבן ושמנת שהם גוונים נפוצים מאוד באזור חלל המטבח או כל גוון אחר שכולל צבע מטאלי או מט. אופציה נוספת היא חיפוי מטבח מודפס, עבור זה ניתן לבחור במגוון שלם של דוגמאות. למעשה אפשר להדפיס כל תמונה כל עוד הרזולוציה שלה ברמה איכותית מאוד.

חיפויי זכוכית למטבחים מחירים                                                                                             

חיפוי זכוכית למטבח מגיע במנעד של מחירים ניתן לעשות השוואה של מחירים בין מקומות שונים ולקבל את המחיר הכי משתלם עבורכם.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.