איך שדרוג הבית בעזרת שיש יעלה את ערך הנכס שלכם?

אין זה משנה אם הנכם מתכננים למכור את הבית תוך חמישה שבועות או תוך חמש שנים מהיום, יהיה זה אך הגיוני להשקיע בו, לא רק על מנת להעצים את מידת ההנאה שלכם ממנו, כי אם גם כדי להגדיל את ערכו. השקעות חכמות יהפכו את הבית למסוגנן ויוקרתי אך גם ישבחו אותו ויעלו את ערכו בעיני קונים עתידיים. ואם אתם מחפשים פרויקט אחד לא מורכב אך בעל השפעה גדולה, יש לנו המלצה בשבילכם: החליפו את המשטחים.

החלפת משטחי העבודה במטבח

משטחי העבודה מהווים את המוקד במטבחים רבים ובמידה ולא השקעתם בשיש איכותי בעת עיצוב המטבח שלכם לראשונה, אין זמן טוב יותר לעשות כן מאשר ההווה. בחברה אשר מספקת משטחי שיש למטבחים ולאמבטיות תוכלו למצוא מבחר גדול של אפשרויות החל באבן קיסר ועד לשיש גרניט. שיש חדש יהפוך את הבית שלכם לנכס מניב יותר. יתרה מכך, הוא יכול לספק גם יתרונות נוספים כמו מידת עמידות גבוהה, חסינות בפני כתמים ועוד, זאת בהתאם לסוג השיש בו תבחרו. כמו כן מדובר בפעולה פשוטה להפליא אשר תשדרג את המטבח במידה משמעותית.

אי, ולא בלב ים

עוד אלמנט עיצובי אשר משדרג כל בית ובפרט כל מטבח הוא אי. כיום אי נחשב לאחד האלמנטים המבוקשים ביותר, הוא תורם לעיצוב אך גם מוסיף שטח עבודה נוסף, מקומות ישיבה ואף חלל אחסון. מיותר לציין כי המטבח משפיע על ערכו של הבית, כאשר מטבח מדוגם ומודרני הכולל אי במרכזו יעצים את מידת העניין של הקונה הפוטנציאלי, במיוחד אם האי יכלול גם משטח עבודה אשר עשוי משיש יוקרתי. לכן אם המטבח שלכם כבר משופץ, תוכלו רק להוסיף במרכזו אי עם פלטת שיש שמתכתבת עם הקו העיצובי.

שדרוג האמבטיה

דבר נוסף אשר יהפוך את הבית שלכם לנכס מניב יותר הוא החלפת משטחי השיש בחדר האמבטיה. בעזרת משטחי שיש איכותיים חדר האמבטיה שלכם יכול להיראות כמו נווה מדבר או ספא, הכל בהתאם לבחירות שתעשו. כמו כן העיצוב יכול להפוך להרבה יותר מלוטש ויוקרתי, מה גם שניתן לשלב בו אלמנטים דקורטיביים כמו פסיפס, אריחים מיוחדים, כיורים וברזים מעוצבים וכיוצא בכך. גם כאן ניתן ליצור אפקט מדהים בעזרת משטח השיש הנכון בהתאמה מלאה למסגרת התקציב.

ישנם אינספור פרויקטים אותם ניתן לבצע על מנת להעלות את ערך הבית, אחד מהם הוא החלפת המשטחים הקיימים במשטחי שיש. לשם כך מומלץ לבחור בחברה מקצועית שזהו תחום התמחותה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.