אדריכלות ועיצוב פנים לחדרי אמבטיה

באדריכלות בתים מתבצע תכנון מוקפד על כול חלל וחלל בבית. בתכנון אדריכלי של בית פרטי משלבים את הצרכים של הדיירים יחד עם המרחב הקיים. כך ניתן לראות בחלל הסלון, המטבח וחדרי השינה. כמו כן, חדרי האמבטיה ידועים היום כחללים אינטימיים שהם לא פחות חשובים משאר חללי הבית. אמנם חדר האמבטיה שלנו דורש הרבה פונקציונליות, אך הוא גם נחשב היום לחלל מבוקש מאוד למפגן יצירתיות עיצובית על ידי אדריכלים ומעצבי פנים.  

יש דגשים שונים שאותם לוקחים בחשבון כשרוצים לעצב חלל כלשהו בבית. חדר אמבטיה נחשב לחלל אינטימי שמיועד לצרכי כל דייר בבית ויש אפילו כאלה שמיועדים רק להורים וחלל אמבטיה שמיועד לילדים. לכן בסיס השיקולים שינחו את עיצוב החלל האמבטיה עומד בצורך ובהעדפות של כל דיירי הבית. במאמר הזה ישנם כמה נקודות למחשבה שיש לתת עליהם את הדעת כשאנחנו באים לעצב חלל רחצה.

חדר רחצה פרקטי ונעים                        

 בעבר היה מקובל לעצב את האמבטיה בצורה נקייה ודי שבלונית שתכלול את כול האבזור הכי מקובל כשהגוון שולט הוא גוון בהיר. נראה שמאז הלובן והבוהק ששומר על ניקיון ומקל על התחזוקה, דברים השתנו והעיצובים בחדר האמבט הפכו להרבה יותר יצירתיים ומעניינים.

עיצוב חדשני                                                                                                     

היום גם בתחום אדריכלות פנים ומעצבי פנים מחפשים לצאת מהקופסא בכל חלל וחלל בבית, כול אחד מנסה להטמיע את האופי והייחודיות שלו בחללי הבית וגם בחדרי האמבטיה. כבר לפני שנים רבות החלו להופיע מגוון שלם של כלים סניטרים וכול מני אביזרים בעלי עיצוב מעניין עם גוונים מרעננים. אדריכלים וגם מעצבי פנים החלו להשתמש בכול החומרים והטכניקות שקיימים בשיש, בזכוכית ובסוגים שונים של אבן. נראה שהיום יש דרישה מרובה לעיצוב של חדרי האמבטיה ויש רצון להשקיע בו הרבה מחשבה, תכנון ותקציב על מנת שיצא מרחב וחלל שהוא מפנק, מכיל ומרגיע.

חיפוי אמבטיה עם בעל מקצוע מומלץ
בזמן שמעוניינים לבצע שיפוץ באמבטיה, יהיה צורך לבחור איש מקצוע שידע לבצע חיפוי אמבטיה נכון מה שיעניק את המראה של חידוש האמבטיה האולטימטיבי. היום הסגנון העיצובי ששולט עושה שימוש רב בחיפוי קירות. חיפוי אריחי קרמיקה לאמבטיה על ידי איש מקצוע יהיה חיפוי שיחזיק לאורך שנים ויהיה קל לתחזוקה ובעל מראה מרהיב.

מומלץ לתכנן אותו כבר בשלב תכנון הארונות החדשים שיאכלסו את האמבטיה שלכם ואת הסגנון הכללי של האמבטיה החדשה. איש מקצוע יחשוף אתכם למגוון של חיפוי קירות עם דוגמאות וטקסטורות מעניינות, כול חיפוי אמבטיה ישדרג את המראה של החלל ויהפוך אותה למעוצבת, מזמינה ומוגנת מפני לחות ורטיבות שיש בדרך כלל בחלל האמבטיה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.