שיש גרניט – בשיש גטניו תוכלו למצוא את קולקציות השיש והגרניט האקזוטיות ביותר בישראל.

הגרניט הוא סלע שעשוי משלוש קבוצות מינרליים: פלדספר, קוורץ ומיקה. הצבע שמקבל הגרניט הספציפי תלוי במינון של כל מרכיב בתוכו.

הגרניט הוא חומר קשיח וצפוף במיוחד והייחוד שלו הן הטקסטורות המגוונות והצבעים המיוחדים שמוסיפים רבות לעיצוב ולנראות המטבח, המשרד או הבית. הגרניט הוא בעל מראה קלאסי, אלגנטי, ואקלקטי ומשתלב בצורה מדהימה עם כל סגנון עיצובי. הבחירה בגרניט מאפשרת לכם לשנות את סגנון הבית בהתאמה מושלמת לסוג השיש, ללא צורך לשנותו.

עוד מאפיין של הגרניט הם מגוון הצבעים והמרקמים מאפשרים התאמה מיטבית לשאר הריהוט והחלל, זהו גורם משמעותי ביותר עבור לקוחות רבים שכן הצרכים העיצוביים הם בעלי חשיבות עליונה עבור רוב הלקוחות. שלל היתרונות הללו הם אלו שהופכים את הגרניט לאבן מבוקשת ביותר בעיצוב וחידוש חללים ביתיים או ציבוריים שונים.

בנוסף, הצפיפות והקשיחות המיוחדת של החומר והעובדה כי בעל עמידות גבוהה ביותר לשריטות או סדקים הופכים אותו למתאים למשטחי עבודה במטבח למשל. הגרניט גם עמיד בצורה כמעט אבסולוטית לחום, וזהו עוד יתרון של שימוש שלו במשטחי עבודה במטבחים. לכן, אין לחשוש מלהניח סיר רותח על הגרניט כיוון שהוא אינו מושפע מהחום שמופעל עליו. גם עמידותו הגבוהה לכתמים היא הסיבה שלקוחות רבים משתמשים בו למשטחי עבודה גדולים, דלפקים וכדומה. בנוסף הגרניט יכול להתאים למגוון שימושים נוספים כגון חיפוי לקירות, רצפות, משטחי עבודה נוספים, שימושים משרדיים או ציבוריים ועוד. למעשה, ניתן להגיד שמוצרי הבנייה העשויים מגרניט הם בעלי יכולת להישמר כמעט לנצח.
בשיש גטניו אנו מייבאים שיש גרניט ממדינות כמו איטליה, סין, ברזיל, הודו ועוד, ומחזיקים במגוון שלא נראה במקומות אחרים בארץ.

אנו עושים את הכל על מנת להתאים את סוג השיש והטקסטורה לצרכים הספציפיים של כל לקוח, ומבטיחים ייעוץ מקצועי וחסר פשרות.
הגרניטים שלנו ניחנים בטקסטורה הייחודית לשיש וגרניט, חלקם בהירים, חלקם כהים, חלקם רועשים יותר, חלקם עדינים יותר. תלוי בהעדפה ובצורך העיצובי של הלקוח והאדריכל.

לקבלת פרטים נוספים, ייעוץ ורכישה צרו איתנו קשר.

לחץ/י להגדלה: