בשיש גטניו תוכלו למצוא קולקציה מגוונת של מבחר דגמים וצבעים של אבן קיסר

שיש אבן קיסר, או במונח המוכר יותר – אבן קיסר, הוא אחד מסוגי משטחי הקוורץ הפופולריים כיום. הקוורץ הוא אחד מהחומרים החזקים בטבע הידוע בתכונותיו הייחודיות ולכן הוא עדיף על משטחים מלאכותיים אחרים או אבן טבעית.

בין השאר, הקוורץ הוא חומר ייחודי כיוון שהוא בעל רמת צפיפות גבוהה ומצד שני בעל שקיפות. בנוסף, הקוורץ הוא גם גמיש יותר מחומרים אחרים ולכן עמיד בפני סדקים או קילוף.

שיש אבן קיסר / שיש קיסר

משטח שיש אבן קיסר העשוי מקוורץ טבעי מבטיח עמידות בפני כתמים ושריטות, כיוון שהוא דחוס ואחיד יותר ממשטחים אחרים. כמו כן, אבן קיסר אינו דורש תחזוקה מיוחדת בשביל לשמור על יופיו. גם מבחינת הנראות לאבן זה יש יתרונות ייחודיים כיוון שאבן קיסר יוצר מראה אחיד וחלק בעל יופי בלתי חולף. תכונותיו של הקוורץ הופכות את הלוחות לחזקים וגמישים ביותר מכל סוג משטח אחר, והופכות אותו למרכיב המושלם כאשר בוחנים עלות מול תועלת ומול עמידות לאורך זמן.

לכן אבן קיסר הוא הבחירה המושלמת ביותר אבן למטבח, ריצוף חדרי אמבטיות ומדרגות ואכן לקוחות רבים בוחרים בסוג אבן זה לאור יתרונותיו על האחרים. אבן הקיסר משמשת למטרות רבות כמו עיצוב וחידוש הבית, כחומר גלם בחידוש ועיצוב אמבטיות, אריחים ומרצפות ואפילו במבנים ציבוריים או עסקיים.

בקולקציית אבן הקיסר שלנו תוכלו למצוא מגוון של סוגי משטחים בצבעים ומרקמים שונים, כולם עשויים אבן קיסר המיוצר במיטב הטכנולוגיה ותחת הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בתור מומחים לאבן ומוצריו נשמח לסייע לכם לבחור את סוג האבן האופטימלי עבורכם בין אם תבחרו שיש אבן קיסר, גרניט או כל סוג אבן אחרת.

צוות מקצועי נעים ואדיב  – ישמח לשרת אתכם ולייעץ לכם בבחירת המשטח המושלם עבורכם.

לקבלת פרטים נוספים ,יעוץ ורכישה צרו איתנו קשר.

לחץ/י להגדלה:

אבן קיסר Emperadoro

אבן קיסר

אבן קיסר 2710

אבן קיסר 2000

אבן קיסר 3452

אבן קיסר 3000

שיש אבן קיסר

אבן קיסר 4000

אבן קיסר 5110

אבן קיסר 5000

אבן קיסר 6350

אבן קיסר 6000

אבן קיסר 7150

אבן קיסר 7000

אבן קיסר 9241

אבן קיסר 9000